فرمانداری لنجان
خانه
1397/12/25 آیین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری  لنجان برگزار شد
آیین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری لنجان برگزار شد آیین تکریم و معارفه سرپرست فرماندار ی لنجان با حضور مسئولان شهرستان و‌استان اصفهان برگزار و‌طی حکمی از سوی استاندار، خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری این شهرستان شد

آیین تکریم و معارفه سرپرست فرماندار ی لنجان با حضور مسئولان شهرستان و‌استان اصفهان برگزار و‌طی حکمی از سوی استاندار، خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری این شهرستان شد.

حجت الاسلام قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر گفت:با توجه به بحران اقتصادی که گریبانگیر کشورمان شده، امیدواری بهترین راه برای حل مشکل است.

وی ادامه داد: امید در جامعه یعنی باور به این‌که تحت هر شرایطی به اهداف خود برسیم و یک فرد امیدوار با وجود تمام مشکلات راه رسیدن به هدفش را پیدا می‌کند.

حیدر قاسمی سرپرست معاون سیاسی و اجتماعی استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه سرپرست فرماندار ی لنجان اظهار کرد: فرمانداری ها حوزه اجرایی نیستند و مسئولیت هماهنگی، نظارت و هدایت شهرستان و اداره ها را بر عهده دارند و در دو حوزه انتخابات و شورای تامین مسئول اجرایی هستند.

وی افزود: فرمانداران در حوزه مسئولیت خود باید با دقت، هوشیاری و شناخت دقیق از توان و ظرفیت مناطق کار کنند و برای کارآمدی بیشتر دستگاه ها و مسئولان برای خدمت به مردم همکاری نمایند.

خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری لنجان گفت: انقلاب ما قبل از آنکه سیاسی و اجتماعی باشد یک انقلاب فرهنگی بود و تحول روحی و روانی مردم باعث شد ضد ارزش‌ها را کنار بگذارند و به ارزشها بها دهند.

وی یادآور شد: امروز هم برای تداوم انقلاب نیاز به عوامل گذشته داریم و باید ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری را در خود تقویت کنیم.

صالحی حل مشکلات معیشتی، بیکاری و مبارزه با فساد را از مطالبات به حق مردم لنجان دانست و افزود: مسئولان با برنامه‌ریزی دقیق مشکلات مردم را برطرف کنند.

روابط عمومی فرمانداری لنجان
96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal