فرمانداری لنجان
خانه
1397/02/26 اشتغال زایی اولویت اول کشور است
اشتغال زایی اولویت اول کشور است در جلسه کار گروه اشتغال شهرستان به ریاست بخشدار مرکزی موارد زیر تاکید شد:تسریع و پرداخت به موقع تسهیلات به متقاضیان توسط بانک های عامل.

در جلسه کار گروه اشتغال شهرستان به ریاست بخشدار مرکزی موارد زیر تاکید شد:تسریع و پرداخت به موقع تسهیلات به متقاضیان توسط بانک های عامل.

صبح روز جاری جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست حسینی منجزی بخشدار مرکزی و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حسینی منجزی در این جلسه گفت اشتغال زایی الویت اول کشور است همانگونه که نامگذاری سال های قبل توسط رهبر معظم انقلاب با نام تولید و اشتغال نشان از حساسیت در امر اشتغال را دارد.

بخشدار مرکزی ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های خوب شهرستان را مهم دانست و اظهار داشت: اگرهر کدام از ما وظیفه خودمان را انجام بدهیم می توانیم اشتغال بیشتری ایجاد کنیم و نرخ بیکاری را کاهش دهیم، زیرا عدم توجه به اشتغال زایی زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی می شود.

وی در ادامه افزود: بدون شک امروزه اشتغال پایداریکی ازمهمترین دغدغه افراد جامعه بوده که می توان با ایجاد اشتغال پایدار و ایجاد کار آفرینی می توان این مشکل را حل کنیم، ضمنا آنکه هر کدام از دستگاه های زیربط همچون بانک های عامل در پرداخت به موقع تسهیلات و تسریع در این امر به خاطر مهاجر پذیر بودن شهرستان می توانند در کاهش نرخ بیکاری موثر باشند.

تعداد بازدید: 111
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal